• Grudzień

    6

    2021
  • 533
  • 0
Siatka na balkon

Siatka na balkon

Siatka na balkon to w 100% skuteczne i trwałe rozwiązanie problemu gołębi na balkonie. Problem ten jest dość powszechny, spotykają się z nim mieszkańcy niemal wszystkich polskich miast i z całą pewnością bywa uciążliwy, ale na szczęście montaż siatki balkonowej całkowicie go eliminuje. Warto więc poznać szczegóły dotyczące takich realizacji.

SIATKA NA BALKON – WARSZAWA

Ze wszystkich naszych oddziałów zajmujących się odstraszaniem ptaków, w Warszawie mamy najwięcej pracy. Dokarmiane przez liczne osoby gołębie mają dużą populację, zaś najchętniej gniazda budują w zakamarkach elewacji oraz… na balkonach mieszkańców. Otrzymujemy wiele wiadomości od zaniepokojonych lokatorów, którzy nie do końca wiedzą jak poradzić sobie z ciągle powracającymi gołębiami, ale każdy problem da się przecież rozwiązać – wystarczy zamówić siatkę przeciw ptakom. Prowadzimy zarówno sprzedaż gotowych zestawów do samodzielnego montażu, dostępnych tutaj, jak również zajmujemy się profesjonalnym montażem. Siatka na balkon może nie być prosta w samodzielnym montażu, z uwagi na skomplikowane bryły obecnych budynków, a także niestandardowe materiały z których są wykonane, może się okazać, że konieczna będzie mimo wszystko wizyta montera siatek. Warto także pamiętać, że montaż odbywa się na wysokości i może być niebezpieczny, więc tym bardziej lepiej powierzyć go profesjonaliście, który posiada odpowiednie doświadczenie oraz sprzęt niezbędny do takich prac.

siatka na balkon

W ofercie posiadamy siatki na ptaki o oczku 19, 28, 30, 40 i 50 mm. W zależności od modelu, występują one w różnych kolorach m.in. beżowym, białym, czarnym czy przezroczystym. Dlaczego są różne rozmiary oczek ? Dostosowane one są do rodzaju ptaków, który stwarza problemy. Dla wróblowatych konieczne są najmniejsze oczka, dla ptaków wielkości jaskółek oczka średniej wielkości, największe oczka chronią przed gołębiami i większymi ptakami.

Z uwagi na dużą ilość zmiennych wpływających na cenę montażu, nie prowadzimy stałych cenników za metr kwadratowy ani metr bieżący. Każdy balkon wyceniamy indywidualnie na podstawie zdjęć lub adresu budynku. Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem ceny takiej instalacji prosimy o przesłanie zapytanie na naszego maila: biuro@anty-ptak.pl lub przez formularz kontaktowy: https://www.anty-ptak.pl/kontakt

WYCENA MONTAŻU

Prześlij nam zapytanie i uzyskaj bezpłatnie wycenę.

WYŚLIJ
Ostatnie wpisy
Popularne
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 Stworzono w całości przez Grupa B2