• Wrzesień

    7

    2021
  • 611
  • 0
Gołębie na balkonie ?

Gołębie na balkonie ?

To jeden z najczęściej sygnalizowanych problemów przez naszych klientów. Siatki balkonowe są rozwiązaniem z całą pewnością najlepszym pod względem efektywności działania. Prawidłowo zamontowana siatka na balkon całkowicie eliminuje problem gołębi. Warto pamiętać, że ptaki mają o wiele lepszy wzrok niż człowiek, siatkę więc dostrzegają z daleka i jeśli nawet podlecą na odległość 1 czy 2 metrów w jej stronę, z całą pewnością od razu odlecą w inne miejsce. Gołębie nie wlatują w te siatki, nie zaplątują się, nie ranią – w całej swojej historii i po kilku tysiącach montaży wiemy z całą pewnością że siatki balkonowe są w pełni bezpieczne dla ptaków.

siatka balkonowa przeciw ptakom

 

Mnogość rozwiązań technologicznych, sposobów montażu, rodzajów siatki powoduje, że siatka na balkonie może być zarazem funkcjonalna jak i estetyczna, może być wytrzymała, a jednocześnie zamontowana bez jakiegokolwiek wiercenia, dzięki temu siatki te tak chętnie wybierane są jako zabezpieczenie balkonów przed ptakami. Siatki występują w rozmiarach oczek 19×19, 28×28, 30×30, 40×40, 50×50 mm – wielkość oczek dobierana jest na podstawie rodzaju ptaków gniazdujących na balkonie, najczęściej używamy siatek o oczkach 50 mm.

Jeśli mają Państwo problem z gołębiami na balkonie, zapraszamy do kontaktu pod numerem 732 748 748 lub 732 758 758 i uzyskania bezpłatnej wyceny montażu siatki balkonowej.

 

 

WYCENA MONTAŻU

Prześlij nam zapytanie i uzyskaj bezpłatnie wycenę.

WYŚLIJ
Ostatnie wpisy
Popularne
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 Stworzono w całości przez Grupa B2